top of page

ANKYLOGLOSJA

Wybierz interesujące Cię szkolenie

GTA poprzednie zmodyfikowane.jpg

Prowadzący

d59a3d3ab92c4eed15a99865c9de33b8.jpeg

lek. Jakub Bargiel

marta-karwot-pięta-neurologopeda.jpeg

Neurologopeda, terapeuta NDT Bobath

Absolwentka Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie kierunku: Neurologopedia, Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie kierunku: Logopedia oraz Filologii Polskiej na Uniwersytecie Opolskim. Neurologopeda na Oddziale Intensywnej Terapii Neonatologicznej i Patologii Noworodka w Szpitalu UJASTEK i w Prywatnym Centrum Osteopatii i Fizjoterapii FIZJOMED

Wykładowca z zakresu diagnozy zaburzeń karmienia, dysfagii i neurologopedycznej oceny niemowląt na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie oraz na Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego.

Specjalista chirurgii szczękowo-twarzowej

Starszy asystent Oddziału Klinicznego Chirurgii Szczękowo-Twarzowej Nowego Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie.

Absolwent Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Na co dzień zajmuje się leczeniem chorych po urazach twarzowej części czaszki, z nowotworami głowy, twarzy i szyi, z patologiami gruczołów ślinowych, z wadami rozwojowymi  i innymi nieprawidłowościami regionu głowy i szyi. Pasjonat tematyki związanej z nieprawidłową budową wędzidełka języka od pierwszych dni życia do dorosłości. Autor nowej techniki operacji mioplastycznej języka w ankyloglosji. Założyciel Projektu Ankyloglosja, portalu poświęconemu prawidłowej funkcji języka.

Mgr Marta Karwot-Pięta

Anna-Kotlińska-CV-.jpeg

Dr n.med. i Dr n. o zdr.
Anna Kotlińska

Położna, Certyfikowana Międzynarodowa Konsultantka Laktacyjna (IBCLC), Certyfikowana Doradczyni Laktacyjna (CDL),

 Miofunkcjonalna terapeutka (MYO)

Specjalizuje się w trudnościach laktacyjnych, rozpoznawaniu zaburzeń ssania piersi związanymi z krótkim wędzidełkiem języka. Badaczka mleka kobiecego (studia doktoranckie Collegium Medicum UJ), popularyzatorka wiedzy o porodzie, karmieniu, rozwoju jamy ustnej i twarzy. Na co dzień pracuje na oddziale intensywnej terapii neonatologicznej i patologii noworodka w Szpitalu "UJASTEK"

Wreszcie – założycielka Kliniki Laktacyjnej.

Ankyloglosja Projekt

Zapraszamy Cię do udziału w unikalnym projekcie ,
który powstał z pasji... do prawidłowej funkcji języka!

Kliknij poniżej i sprawdź

bottom of page