top of page
Perio Study Club (1640×450 px) (3).png
Perio Study Club (1640×450 px) (5).png
Aneta Furtak Good Tooth Academy.png

PERIO STUDY CLUB
to:

cykl szkoleń teoretyczno-praktycznych
z zakresu periodontologii oraz mikrochirurgii periodontologicznej

oraz

społeczność absolwentów powyższych szkoleń
pod przewodnictwem
lek.dent. Anety Furtak

  • Facebook

- grupa dyskusyjna
- dodatkowe materiały edukacyjne
- przedpremierowe informacje o kolejnych kursach
- specjalne oferty cenowe na szkolenia

WAŻNE INFORMACJE!

Cykl szkoleń Perio Study Club zawiera  kompleksową wiedzę periodontologiczną od niechirurgicznego leczenia chorób przyzębia, przez mikrochirurgię resekcyjną (wydłużanie koron klinicznych, gummy smile) po mikrochirurgię addycyjną (pokrywanie recesji dziąsłowych).

Szkolenia odbywają się w Krakowie oraz Toruniu.

Podczas kursu zaawansowanego z recesji dziąsłowych nie będą omawiane podstawowe zasady wykonywania prawidłowych cięć oraz szycia chirurgicznego, dlatego też rekomendowane jest  wcześniejsze uczestnictwo w module I lub znajomość podstaw mikrochirurgii periodontologicznej. Jako moduł I traktowane są również kursy perio i gummy z lat 2019-2022. Moduł I zalecamy w szczególności osobom z niewielkim doświadczeniem klinicznym w chirurgii periodontologicznej. 

wybierz interesujące Cię szkolenie

23.jpg
Good Tooth Academy fb-9.jpg
DSC02127.jpg
DSC02127.jpg
DSC02668.jpg

lek.dent. Aneta Furtak

spec. periodontologii

Ukończyła stomatologię w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Pracowała w Zakładzie Profilaktyki i Stomatologii Eksperymentalnej UJ CM w Krakowie. Podczas swojej pracy w Uniwersyteckiej Klinice Stomatologicznej uczyła kolejne pokolenia przyszłych lekarzy dentystów w ramach zajęć Stomatologii Klinicznej i Doświadczalnej. Odbyła staż i uzyskała stypendium zagraniczne na Uniwersytecie w Glasgow oraz w Szpitalu Mater Dei na Malcie. Autor i współautor wysoko punktowanych publikacji naukowych, rozdziałów w książkach i prezentacji konferencyjnych. Członek Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego, Polskiego Towarzystwa Okresowego i Europejskiej Federacji Periodontologii. Obecnie skupia się na pracy klinicznej oraz przekazywaniu wiedzy popartej doświadczeniem na kursach i wykładach podczas konferencji i sympozjów.

Gummy
Recesje
bottom of page