top of page

Możesz uzyskać nawet 80% dofinansowania do każdego z naszych szkoleń!

Przeczytaj nasz poradnik.

logo EFS bez tła.png

System dofinansowania w Bazie Usług Rozwojowych (BUR), to drugi po Krajowym Funduszu Szkoleniowym (KFS) najpopularniejszy sposób na pozyskanie dofinansowania na usługi szkoleniowe. Usługi szkoleniowe dostępne w Bazie Usług Rozwojowych są finansowane ze środków Unii Europejskiej.

Kto może otrzymać dofinansowanie z BUR?

Z dofinansowania mogą skorzystać mikro, małe oraz średnie przedsiębiorstwa z 14 województw w Polsce, z wyłączeniem mazowieckiego oraz pomorskiego. O dofinansowanie mogą się ubiegać także osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą. Wnioski należy składać u operatora przypisanego do danego województwa lub regionu, w którym mieści się siedziba wnioskodawcy.

Jakiej wielkości dofinansowanie można otrzymać?

Maksymalne poziomy dofinansowania oraz limity kwotowe różnią się w zależności od siedziby wnioskodawcy. Dofinansowanie jakie możesz uzyskać wynosi z reguły do 80%, oprócz lokalizacji na jego poziom ma wpływ między innymi wielkość przedsiębiorstwa. Każdy operator ma także inną politykę co do maksymalnych limitów kwotowych na uczestnika. Oczywiście nie wyklucza to z uczestnictwa w szkoleniu droższym, lecz resztę kwoty należy dopłacić ze środków prywatnych. Dokładne informacje odnośnie poziomu dofinansowania jakie można uzyskać, znajdziesz na stronie Bazy Usług Rozwojowych.

Na jakie szkolenia można uzyskać dofinansowanie?

Dofinansowaniem objęte są tylko i wyłącznie szkolenia wpisane do Bazy Usług Rozwojowych (lista szkoleń). Good Tooth Academy posiada wpis do BUR, co oznacza że wszystkie nasze szkolenia mogą zostać objęte dofinansowaniem. Jeśli jesteś zainteresowany szkoleniem z naszej oferty i nie możesz go znaleźć w Bazie Usług Rozwojowych, skontaktuj się z nami, a my dodamy interesujące Cię szkolenie. 

Krok po kroku:

WAŻNE

Wszystkie formalności powinny być dopełnione pomiędzy Tobą, a instytucją przyznającą dofinansowanie.

Good Tooth Academy jest jedynie organizatorem szkoleń.

bottom of page