top of page
14.jpg

dypl. hig. stom. Wioleta Szczepańska

dyplomowana higienistka stomatologiczna

asystentka stomatologiczna

technik dentystyczny.

 

Od 10 lat związana z gabinetem jako asystentka stomatologiczna. Od 6 lat przeprowadza zabiegi z zakresu profilaktyki stomatologicznej i higienizacji
pacjenta, a także asystuje lekarzom w ich codziennej pracy. Umiejętności i wiedza technika dentystycznego pozwala szczegółowo wyjaśnić pacjentom, jak prawidłowo dbać o prace protetyczne osadzane na stałe, protezy, aparaty ortodontyczne, aparaty Invisalign, czy wyjmowane aparaty dla dzieci.

Organizatorka licznych spotkań profilaktycznych w szkołach podstawowych, przedszkolach, żłobkach zarówno z dziećmi jak i rodzicami.
Od 2016 roku współpracuje z dr Marcinem Krupińskim, jednym z najlepszych specjalistów w kraju i na świecie, w dziedzinie stomatologii estetycznej, protetyki, leczenia endodontycznego pod mikroskopem. Od kilku lat uczestniczy i czynnie asystuje podczas szkoleń dla lekarzy stomatologów w Polsce, prowadzonych przez dr Krupińskiego.
W 2019 roku gościnnie uczestniczyła w projekcie autorstwa Andrzeja Kopty, dotyczącym pierwszej pomocy w gabinecie dla lekarzy stomatologów, asystentek i higienistek. Andrzej Kopta jest autorem książki „Stany nagłego zagrożenia zdrowotnego w gabinecie stomatologicznym” wydanej przez Wydawnictwo Lekarskie PZWL.
Od 2020 r wykładowca w prężnie rozwijającej się Akademii Higienistek i Asystentek w Krakowie (Good Tooth Academy) oraz prowadząca warsztaty z zakresu higienizacji, wybielania na dużych konferencjach w Polsce (np. Asysdent w Łodzi)
Stale podnosi swoje kwalifikacje, poprzez uczestnictwo w krajowych konferencjach tematycznych, targach stomatologicznych, sympozjach, szkoleniach oraz kursach dla higienistek i asystentek stomatologicznych.

Grzegorz Grzegorz: Zespół
bottom of page